Partneři

Alkohol? Ano. Ale rozumně!

Jak by asi vypadala naše evropská kultura bez alkoholu? To pochopitelně nikdo neví, protože alkoholické nápoje k naší kultuře neodmyslitelně patří. Alkohol dokáže život obohatit, nepochybně může být součástí zdravého životního stylu, avšak jeho zneužívání může napáchat velké škody. Mnoha takovýmto škodám ovšem lze zabránit - základem jsou vědomosti o tom, co vlastně alkohol je, jaké má účinky a jak s ním správně zacházet.

S takovýmto postojem souhlasí naši partneři, jednotlivci stejně jako instituce, organizace nebo společnosti.
Seznamte se s některými z nich:

 

Iniciativa zodpovědných pivovarů

Logo Iniciativa zodpovědných pivovarů

Sdružení Iniciativa zodpovědných pivovarů (IZP) pracuje na půdě Českého svazu pivovarů a sladoven. Cílem IZP je podporovat a propagovat zodpovědný přístup ke konzumaci, prodeji i marketingu piva.

Členové se shodují se širokou veřejností v tom, že pivo, i přes jeho příznivé zdravotní i sociální účinky, by mělo být konzumováno s mírou, a budou proto vystupovat proti jeho zneužívání a nadměrné konzumaci, s cílem dosáhnout, aby většina populace si tento nápoj vychutnávala v rozumné míře.

 

Převozník

Ferryman

Alkohol a řízení to nepatří k sobě. Zavolej si Převozníka, přijede až k Tobě.

 

 

Euronet.cz

EuroNet.CZ

Agentura zabývající se dlouhodobě bezpečností v silničním provozu. V této souvislosti realizuje kampaně DOMLUVME SE!, The Action a BESIP Team.

 

 

Admin ; Přečteno: 26784 x