Blog

FILOZOFUJÍCÍ VÁHY, AGRESIVNÍ STŘELCI ČI TVOŘIVÍ VODNÁŘI

Jaký vztah mají k alkoholu jednotlivá znamení zvěrokruhu?
4 minuty čtení

April 12, 2017

Beran

Berani od přírody rádi experimentují, což platí i ve výběru alkoholu.Milují nevšední a neznámé chutě. Přemíra alkoholu v krvi u nich ale probouzí sklony k agresivitě a následným hádkám.

Býk

Býci si potrpí na kvalitu a výraznou chuť. Pijí hlavně na kuráž. Pokud jim chybí, pomůže alkohol. Jen ale pozor, aby té kuráže nebylo moc.

Blíženci

Blíženec v alkoholu čerpá inspiraci. Na co? Na cokoli. Při výběru drinku se neomezuje – dá si, na co má chuť. Druhý den se ale může dostavit pořádná kocovina či bolehlav, proto je dobré alkohol příliš nemíchat.

Rak

Rak vzhledem ke své citlivé povaze dává přednost jemnějšímu alkoholu. Ten ho dokáže povzbudit a nalákat k ledasčemu. S jeho konzumací by to však neměl přehánět, aby ho později některé neuvážené gesto nepálilo.

Lev

Lva láká především vůně dálek, luxus a exotika. To se projevuje i na výběru alkoholu. Lev rozhodně nebude pít nic obyčejného. V tvrdém alkoholu si nelibuje, ví totiž, že by to nemuselo dobře dopadnout.

Panna

Panna vsází na jemnost. Příliš alkoholu neholduje, a když už, obyčejně sahá po něčem nevšedním. Když si nějaký alkohol zamiluje, nic jiného už pít nechce.Neměla by však zapomínat na svou míru.

Váhy

Váhy v lehkém alkoholovém opojení rády filozofují. Nikdy je nepotkáte zpité tzv. „pod obraz“, protože umí pít bez negativních dopadů. Alkohol jim chutná, ale nestává se, že by mu propadly.

Štír

Štíři volí druh alkoholu podle nálady. Když se cítí fajn, většinou sahají po jemnějším pití. Zato když je jim ouvej, nebojí se něčeho tvrdšího. Proti gustu žádný dišputát – jen je dobré kontrolovat množství.

Střelec

Střelci jsou konzervativní gurmáni. V praxi to tedy znamená, že si potrpí na „klasičtější“ alkohol, nicméně musí být prvotřídní kvality. Pokud přeberou, jsou agresivní.

Kozoroh

Kozorozi vypijí cokoliv. Nejsou vybíraví. Většinou to nebývají přílišní extroverti, a tak jim sklenička alkoholu dodá odvahu se projevit. Jen pozor, aby těch skleniček nebylo moc.

Vodnář

Vodnář je tvořivé znamení s plnou hlavou nápadů. Sklenka oblíbeného drinku mu je pomůže z hlavy dostat ven. K alkoholu má kladný vztah, což se projevuje i na množství, které vypije. Měl by také ale myslet na své zdraví!

Ryby

Citlivě založené ryby rády pijí na žal. Pokud mají nějaké trápení, alkohol je jejich utěšitelem. Nutno dodat, že pouze chvilkovým. Alkoholem se přece problémy nevyřeší.

Zajímavost

Každé znamená zvěrokruhu má jiný vztah k alkoholu.

šipka
pijsrozumem.cz logo
Líbil se ti tento článek? Sdílej ho!