Blog

SEX V LAHVI

Alkohol trhá zábrany. Co když jsou ale někdy třeba?
2 minuty čtení

January 9, 2017

Žen i mužů, kteří si dávají při předehře skleničku alkoholu na kuráž, je bezpočet. Pomáhá jim odhodit stud a na chvíli zapomenout. Na starosti, tělesné nedostatky i sexuální tabu. Pokud však skleničku na kuráž vystřídá celá láhev, může se milování proměnit v naprosté faux pas.

My se známe?

Alkohol odstraňuje zábrany. Spolu s nimi polevuje i soudnost a opatrnost, a tak se může stát, že si začneme s někým, s kým bychom střízliví rozhodně nikdy nic neměli. A za pár hodin přijde věta: My se známe?

Potěšení utopeno

Mezi mírou konzumovaného alkoholu a citlivostí pohlavních orgánů platí nepřímá úměra – čím víc se toho vypije, tím menší potěšení se užije. Doba samotného aktu se protahuje a často končí bez výsledku.

Stál o mě, ale nestál

Příliš velké množství alkoholu nemá dobrý vliv na erekci. To může ženu zmást, takže následně může nabýt dojmu, že o ní muž doslova nestojí.

Zdraví praví: DOST

Pravidelná konzumace nadměrného množství alkoholu může zhoršit kvalitu spermatu a má vliv i na plodnost. Poměrně často také souvisí s rizikovým sexuálním chováním, které s sebou nese mnoho následných zdravotních potíží.

Opilost není sexy

Pokud to s pitím přeženeme, značně se to projeví na našem verbálním a motorickém projevu. Jsme neobratní, motáme se, je nám špatně rozumět. Otázkou je, zdali je toto alkoholem podmíněné chování stále přitažlivé pro náš protějšek…

Zajímavost

Příliš velké množství alkoholu nemá dobrý vliv na erekci.

šipka
pijsrozumem.cz logo
Líbil se ti tento článek? Sdílej ho!